Кошик
Ми працюємо! 10% від покупки відправляємо на допомогу ЗСУ

Відгуки про компанію Інтернет магазин "Аромакуб"

  • Валерій В.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Алена В.
    Відмінно

    Все супер,рекомендую!

  • Олександр Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Татьяна Е.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Я з маслами працюю вже 20 років. Для масажу по тілу дуже легке, це приємно, тому що у людей різне сприйняття масла на тілі. Мені масло підійшло і по якості, і по аромату. Купувала "Цитрус"' та без аромату, базове.

  • Любомир К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Инна Г.
    Відмінно
  • Маріанна С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Наталія Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Валера К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Иван П.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua