Кошик
Ми працюємо! 10% від покупки відправляємо на допомогу ЗСУ

Відгуки про компанію Інтернет магазин "Аромакуб"

  • Диана О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Катерина Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Замовляю вже не в перший раз. Масло без аромату. Робоча форма залишається без запаху старого масла. Дякую!

  • Андрій Н.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Людмила С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Яна П.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Андрій Н.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Тимченко С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Вікторія Г.
    Відмінно

    Швидко звʼязалися і відправили!

  • сергей ж.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юрий Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua