Корзина
Ми работаем! 10% от покупки на помощь ЗСУ та ТрО

Отзывы о компании Интернет магазин "АромаКуб"

  • Ирина О.
    Отлично

    Товар прийшов гарно запакований в плівку та ще й цукерочка ,як призент))
    Доставка безкоштовна,що дуже порадувало.
    Запах нейтральний,що дає змогу комбінувати з аромамаслами на свій смак.
    Рекомендую продавця.

  • Іштван С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Мария В.
    Плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    З нашої сторони масло було оплачено одразу аби прискорити процес отримання.
    А от відправка і доставка тривала більше тижня.
    Неприємно, що нас навіть не попередили про те що доставка в цьому магазині буде тривати стільки часу адже ми дарма очікували 5 днів і вже придбати в іншому магазині та отримати на наступний день, як це мало бути.

  • Людмила С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Алина Т.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Оксана В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Маша Т.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Дмитро Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Антон Ф.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Анастасія С.
    Отлично